اخبار

زمان ارسال آثار به جشنواره پویاگران انقلاب اسلامی تا روز جمعه ۱۷ دی ماه تمدید شد

  • ۱۳ دی, ۱۳۹۵
  • شماره خبر:5629

مرکز هنرهای رقومی بسیج به منظور کمک به توانمندی‌های فکری، ارج نهادن به فعالیت‌ها و حمایت از هنرمندان و فعالان عرصه هنرهای دیجیتال اولین جشنواره هنرهای دیجیتال را با شعار هنر پویا؛ رسانه انقلاب اسلامی در دی ماه سال ۹۵ برگزار می‌کند.

فعالان و هنرمندان عرصه هنرهای دیجیتال به صورت مستقل و یا در قالب مراکز هنرهای رقومی بسیج استان‌های سراسر کشور می‌توانند با توجه به اهداف و موضوعات جشنواره در این رویداد هنری شرکت کنند.

نخستین جشنواره پویاگران انقلاب اسلامی در بخش‌های اصلی پویانمایی، بازی‌های رایانه‌ای و تلفن همراه و بخش‌های جنبی موشن گرافیک، نرم‌افزارهای ویژه تلفن همراه، اکران پویانمایی‌های فاخر سینمایی، رویداد رقابتی، تجربی و آموزشی ۷۲ ساعته برای تولید بازی‌های کوچک برگزار می‌شود.
بسترسازی برای فعالیت ظرفیت‌های توانمند در عرصه هنرهای دیجیتال، به اشتراک‌گذاری آموخته‌های عرصه هنرهای دیجیتال با گردآوری و ارائه هدفمند آثار، تلاش برای تحقق و توفیق اقتصاد پویانمایی و بازی‌های رایانه‌ای در کشور با نگاه حمایتی به تولید داخلی در سال اقتصاد مقاومتی و ارتقای سطح دانش و توانایی‌های فنی و گسترش علم و تکنولوژی با طرح تکنیک‌ها و نگرش‌های تازه برای دستیابی به آثاری با سطح کیفی افزون‌تر، شناسایی ظرفیت‌های شهرستان‌ها و مورد حمایت قرار دادن از جمله اهداف جشنواره به شمار می‌رود.

از موضوعات جشنواره می‌توان به اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی ایرانی، اسلامی، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت اسلامی و بسیج اشاره کرد.

نظرات
آخرین اخبار
تبلیغات

همراهان