اخبار

مومنی نسب در گفتگو با روابط عمومی جشنواره پویاگران انقلاب اسلامی

  • ۲۲ دی, ۱۳۹۵
  • شماره خبر:5705

 

 

 

جشنواره پویاگران انقلاب اسلامی منبعی موثق برای استفاده محصولات است

 

روح‌الله مؤمنی‌نسب، کارشناس فضای مجازی با اشاره به این موضوع که جشنواره پویاگران انقلاب اسلامی، مشوقی برای هنرمندان انقلابی برای تولید آثار است، اظهار کرد: جشنواره‌ پویاگران انقلاب اسلامی، فرصت خوبی است تا کسانی که در این عرصه‌ها فعالیت می‌کنند، بتوانند کارهای خودشان را به دست کارشناس‌هایی بسپارند که به صورت تخصصی آثار را بررسی می‌کنند و کسانی که بالاترین امتیاز را می‌گیرند تشویق می‌شوند.
وی افزود: جشنواره پویاگران انقلاب اسلامی در نگاه اول فرصت دیده شدن بسیاری از کارهای خوب را فراهم می‌کند و در نگاه دوم کسانی که علاقمند به موضوع هستند می‌توانند کارهایی که انجام می‌دهند، آثارشان را در معرض داوری کارشناسان و مردم قرار دهند.
این کارشناس فضای مجازی تصریح کرد: خروجی نمایشگاه قطعا مشوقی برای هنرمندانی خواهد بود تا آثارشان را ارائه کنند و در آینده تولیدات را ادامه دهند و مردم هم منبع موثقی برای استفاده از محصولات داشته باشند.
وی با ارائه پیشنهادی به دست‌اندرکاران جشنواره گفت: می‌توان محصولاتی که به سمت جشنواره می‌آید، با اجازه خود تولیدکنندگانش در اختیار عموم  مردم قرار بگیرد و حتی قابلیت فروش به صورت اینترنتی و حضوری داشته باشد.
مؤمنی‌نسب اظهار کرد: اگر دست‌اندرکاران جشنواره برای آثار سیستم رنکینگ را راه‌اندازی کنند و آثار براساس این سیستم رتبه یا ستاره بگیرند بهتر خواهد بود. همچنین خروجی جشنواره می‌تواند راه‌اندازی بانک جامع از محتوای دیجیتال تولید شده در کشور و تولیدکنندگان محتوای دیجیتال باشد تا متقاضیان به راحتی به این بانک مراجعه کنند.
وی با اشاره به اختصاص موضوعاتی همچون سبک زندگی اسلامی، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در جشنواره گفت: این موضوعات جزء موضوعات محوری است و باید آثار به گونه‌ای تولید شود که مخاطب‌پسند باشد نه آنکه اثری را شاهد باشیم که نتواند با مخاطب ارتباط برقرار کند.امیدوارم در دوره‌های آتی جشنواره موضوعات اجتماعی همچون طلاق، مخاطرات فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به این موضوعات جشنواره افزوده شود؛ چراکه اگر ورود نکنیم، مسائل و مشکلات اجتماعی فرهنگ را از بین می‌رود. ما باید تلاش کنیم تا به واسطه فرهنگ، مشکلات اجتماعی را حل کنیم و در میان آثار هشدارها و پیام‌های اجتماعی را به جامعه منتقل کنیم تا شاهد اثرگذاری بیشتری باشیم.

نظرات
آخرین اخبار
تبلیغات

همراهان