پویاگران انقلاب اسلامی

  • ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۵
  • شماره خبر:2994

 

 

آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی پویاگران انقلاب اسلامی  شب گذشته، با حضور محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی سپاه، عبدالرضا آزادی، معاونت فرهنگی، اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین و چهره‎های مختلف فرهنگی و هنری با تقدیر از برگزیدگان در سالن اجلاس سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم اکران خصوصی انیمیشن «پشت دروازه بهشت» به کارگردانی اسکویی که در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر مورد توجه منتقدان قرار گرفت در سالن بصیرت با حضور اهالی رسانه اکران شد.

این جشنواره به منظور شناسایی و حمایت از هنرمندان توانمند در عرصه هنرهای دیجیتال (پویانمایی، بازی‌های رایانه‌ای) و با نگاهی حمایتی برگزار شد و از بخش‌های این جشنواره می‌توان به بازی‌های رایانه‌ای، پویانمایی، موشن‌گرافیک، نرم‌افزار ویژه تلفن همراه، بخش داستان مصور، بخش نگاه ویژه بسیج و بخش نگاه ویژه مدافعان حرم اشاره کرد.

همچنین در مراسم پایانی جشنواره ملی هنرهای رقومی پویاگران انقلاب اسلامی به آثار برگزیده هدایای نقدی و لوح یادبود و تندیس طلایی تقدیم شد و از خانواده‎های شهدای منا، مدافعین حرم، آتش نشان و فتنه تجلیل شد.

یادآوری می‌شود در این مراسم مراکز هنرهای رقومی بسیج در شهرهای مشهد مقدس، اهواز، اراک، رشت، تبریز، محلات، کرمانشاه، زنجان، قم، سمنان، شهرکرد و بیرجند همزمان افتتاح شد.

نظرات
آخرین اخبار
تبلیغات

همراهان