اخبار,اسلایدر (اخبار مهم),مهدی حق وردی,یادداشت

کاملا تصادفی!!!!

  • ۳۱ خرداد, ۱۳۹۳
  • شماره خبر:1076

اختصاصی مجاهد مجازی:

65

ندای وظیفه: جنگاوری پیشرفته، بازی تیراندازی اول شخص که قرار است توسط شرکت اکتیویژن منتشر شود و زمان انتشار این بازی  4 نوامبر 2014 میلادی است. تا اینجا شاید خبر ویژه ای نباشد خوب حالا سری به تقویم بزنید این تاریخ مصادف با چه ایامی در سال قمری و شمسی است.بله به صورت کاملا تصادفی! این تاریخ مصادف با 13 آبان یعنی سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران و روز استکبار ستیزی است و جالب تر اینکه این تاریخ امسال با دهم ماه محرم یعنی عاشورا نیز تقارن دارد.

حال به نظر شما انتخاب این تاریخ تصادفی است. باید تا تاریخ عرضه این بازی منتظر ماند اما جالب است بدانیدهنری کیسینجر وزیر خارجه نیکسون رییس جمهوری سابق آمریکا در مصاحبه ای با گلوبال ریسرچ  اعترافاتی قابل توجه و تکان دهنده را در مورد حوادثی که اکنون در جهان و مخصوصا در خاورمیانه  ابراز داشت.

ˈخرس بزرگ روسی و داس چینی از خواب خود خواهند برخاست و این زمانی است که اسراییل با همه تسلیحات و توان خود تا جایی که می تواند اعراب را قتل عام خواهد کرد. اگر همه چیز خوب پیش برود نیمی از خاورمیانه اسراییلی خواهند شد. جوانان ما در دهه های گذشته به خوبی آموزش دیدند به ویژه از طریق بازی های رایانه ای. این بسیار هیجان انگیز خواهد بود که آنها بازی جنگی ندای وظیفه را به عینه خواهند دید. پیش بینی ها به حقیقت پیوست و این بازی ها جوانان را برای آینده آماده کردند.جوانان ما در غرب و ایالات متحده آماده اند زیرا آنها آموزش دیدند تا سربازان خوبی باشند و هنگامی که به آن ها فرمان داده شود که به خیابان ها بروند و حساب چینی ها و روس های دیوانه را برسند، این دستورات را اطاعت خواهند کرد.ˈ

نویسنده : مهدی حق وردی طاقانکی

 

نظرات
آخرین اخبار
تبلیغات

همراهان